LIFTING I LAMINACJA RZĘS LASH BOTOX

Lifting i laminacja rzęs to bardzo popularne zabiegi.  Wykonuje się je na rzęsach naturalnych podkręcając je, w efekcie czego uzyskujemy efekt  podkręconych rzęs. W trakcie rzęsy są farbowane oraz odżywione lashbotoxem, który zapewnia ich pogrubienie a to w efekcie zwiększa objętości linii rzęs. Po zabiegu można je normalnie tuszować. Efekt utrzymuje się 4-6tyg

 Końcowym etapem liftignu jest laminacja – rzęsy pokrywane są keratyna, która wygładza ich powierzchnię.  Zabieg dedykowany jest dla wszystkich rodzajów rzęs zwłaszcza dla prostych lub rosnących “w gół”. Im dłuższe rzęsy, tym efekt będzie spektakularniejszy. To świetny zabieg dla klientek oczekujących naturalnego efektu za zarazem pielęgnacji.

Pod okiem doświadczonej instruktorki zdobędziesz profesjonalną wiedzę oraz praktykę.  Szkolenie prowadzi Róża Wróblewska wielokrotna mistrzyni liftingu, laminacji, lashbotox rzęs.

lifting laminacja rzęs

DLA KOGO?

Dla doświadczonych kosmetyczek, kosmetologów, wizażystek, a także dla osób początkujących w branży, które chcą rozszerzyć wachlarz swoich usług o popularny lifting i laminację rzęs.

CO OBEJMUJE SZKOLENIE?

W ramach szkolenia zapewniamy:

  • skrypt szkoleniowy
  • materiały i produkty do ćwiczeń
  • modelkę
  • certyfikat ukończenia szkolenia i zdobycia kwalifikacji
  • stały rabat na zakupy do sklepu LASHBOTOX

JAKICH PRODUKTÓW UŻYWAMY?

Używamy produktów różnych producentów i marek, abyś miała porównanie i rozeznanie. Wszystkie znajdziesz w sklepie lashbotox.pl

Czas trwania

Kurs trwa 8 h

Najbliższe terminy

Terminy niebawem

Cena

Wariant indywidualny: 1500 zł
Wariant grupowy: 900 zł/os

Scroll Up