GEOMETRIA I MODELOWANIE BRWI HENNĄ PUDROWĄ

Zabieg, który bije rekordy popularności wśród klientek! Zapewnia trwały efekt na długi czas. Dzięki geometrii wymodelujesz klientce idealny kształt dopasowany do jej oczu, a przede wszystkim współgrający z jej naturalnymi brwiami.

Zabieg polega na wymodelowaniu brwi do odpowiedniego kształtu za pomocą regulacji oraz koloryzacji SKÓRY oraz włosków. Używa się w tym celu henny pudrowej która farbuje włosy oraz zostawia ślad na skórze. Dla uzyskania idealnego efektu przed nałożeniem henny należy odpowiednio przygotować skórę oraz wykonać geometrię by nasz kształt był symetryczny i dopasowany do twarzy.

Świetnie sprawdza się dla Pań z jasnymi, rzadkimi brwiami, z ubytkami, z asymetrią – dzięki możliwości zafarbowania skóry. Ponadto henna koloryzuje włoski w inny sposób niż farba, pogrubia je dając efekt większej objętości. Efekt utrzymuje się na włosach około miesiąca, na skórze 1-3 tygodni (w zależności od typu skóry).

Pod okiem doświadczonej instruktorki zdobędziesz profesjonalną wiedzę oraz praktykę.  Szkolenie prowadzi Róża Wróblewska wielokrotna mistrzyni stylizacji brwi i rzęs oraz instruktorka marki LASHBOTOX.

geometria brwi i henna pudrowa

DLA KOGO?

Dla doświadczonych kosmetyczek, kosmetologów, wizażystek, a także dla osób początkujących w branży, które chcą rozszerzyć wachlarz swoich usług o stylizację brwi.

CO OBEJMUJE SZKOLENIE?

W ramach szkolenia zapewniamy:

  • skrypt szkoleniowy
  • materiały i produkty do ćwiczeń
  • modelkę
  • certyfikat ukończenia szkolenia i zdobycia kwalifikacji
  • stały rabat na zakupy do sklepu LASHBOTOX

JAKICH PRODUKTÓW UŻYWAMY?

Używamy produktów różnych producentów i marek, abyś miała porównanie i rozeznanie. Wszystkie znajdziesz w sklepie lashbotox.pl

Czas trwania

Kurs trwa 8 h

Najbliższe terminy

Szkolenie grupowe:

Cena

Wariant indywidualny: 1500 zł
Wariant grupowy: 900 zł

Scroll Up