LAMINACJA BRWI

Stosunkowo nowy zabieg na rynku, który bardzo zyskuje na popularności. Polega na odpowiednim wymodelowaniu brwi, co umożliwia uprzednia geometria brwi (precyzyjny pomiar i dopasowanie kształtu brwi).

W trakcie zabiegu brwi są także farbowane (henną lub farbką), a na koniec laminowane keratyną. Efekt zabiegu to pełne łuki, które wymodelowane są odpowiednim ustawieniem/ zaczesaniem włosków. Zabieg świetnie nadaje się dla klientek posiadających “niesforne” brwi, które układają się w nieładzie. Wówczas laminacja je porządkuje i nadaje im odpowiedni kształt.

Pod okiem doświadczonej instruktorki zdobędziesz profesjonalną wiedzę oraz praktykę. Szkolenie prowadzi Róża Wróblewska wielokrotna mistrzyni stylizacji brwi oraz instruktorka LASHBOTOX.

DLA KOGO?

Dla doświadczonych kosmetyczek, kosmetologów, wizażystek, a także dla osób początkujących w branży, które chcą rozszerzyć wachlarz swoich usług o stylizację brwi.

CO OBEJMUJE SZKOLENIE?

W ramach szkolenia zapewniamy:

  • skrypt szkoleniowy
  • materiały  produkty do ćwiczeń
  • modelkę
  • certyfikat ukończenia szkolenia i zdobycia kwalifikacji
  • stały rabat na zakupy do sklepu LASHBOTOX

JAKICH PRODUKTÓW UŻYWAMY?

Używamy produktów różnych producentów i marek, abyś miała porównanie i rozeznanie. Wszystkie znajdziesz w sklepie lashbotox.pl

kurs brow henna

Czas Trwania

Kurs trwa 8 h

Najbliższe Terminy

Terminy niebawem

Cena

Szkolenie indywidualne: 1350 zł
Szkolenie grupowe: 900 zł/os

Scroll Up