KURSY DOSZKALAJĄCE Z MAKIJAŻU

Jednodniowe warsztaty doszkalające

Jeśli pragniesz rozwinąć się z technik makijażu, a masz już doświadczenie zapraszamy na kursy, podczas których udoskonalisz swoje umiejętności oraz poznasz najnowsze techniki makijażu.

Sprawdź naszą ofertę kursów oraz najbliższe terminy.

smoky eyes szkolenie

Glam & Smoky

Klasyk wśród makijaży o wielu obliczach. Co wybierasz? Wersję klasyczną opartą na czerni i matach, połysk, a może w wersję glamour? Podczas kursu pokażemy Ci jak budować gradient odpowiednim blendowaniem, doborem kolorów, przygotowaniem powieki. Poznasz najnowsze techniki i zasady wykonywania makijażu smoky eyes.

szkolenie kreska

Glam Your Liner

Makijaż francuski, makijaż cat eye, pin up - te wszystkie makijaże wyróżnia idealna kreska.
Na naszym kursie "Pro "Liner" nauczysz się dopasowywać kreskę do kształtu oka, poznasz triki na idealnie wyciągniętą i ostrą kreskę

Glam & Glow

Makijaż glow to obecnie jeden z najpopularniejszych makijaży. Efekt glass skin, idealnie wyprowadzonej promiennej cery jest bardzo pożądany wśród klientek.
Na kursie "Glam & Glow" poznasz zasady strobingu, dowiesz się jakimi produktami pracować aby osiągnąć efekt rozświetlnia od naturalnego aż po insta glow.

szkolenie z pracy z kolorem dla wizażystów

Color & Glam

Praca z kolorem bywa wymagająca. Jak dobierać kolory, jak łączyć je w makijażu, jak sprawić, aby były intensywne i soczyste. Tego wszystkiego dowiesz się na warsztatach "Color & Glam".

kurs makijażu ślubnego

Wedding Glam

Na warsztatach "Wedding & Glam" poznasz najnowsze techniki i trendy w makijażu ślubnym. Technika kreski i technika pomadki również świetnie sprawdzają się w makijażu ślubnym. Dowiesz się także jak pracować z klientką.

liner make up

Pigment Glam & Shine

Aplikacja pigmentów jest jedną z kluczowych umiejętności wizażysty. Na warsztatach poznasz tajniki pracy z pigmentami. Dowiesz się jak je aplikować, aby uzyskać piękny połysk i fakturę.

Scroll Up